PŮJČUJEME

Aby byl Váš svatební den opravdu dokonalý, je nutné dbát na detaily, protože i ta nejmenší chybička může pokazit celkový efekt. Svatební výzdoba může být velice variabilní - můžete se odvázat a pojmout svatební dekorace ve velkém stylu, nebo dát přednost jednoduchosti a střídmosti.
Mějte ale na paměti, že i skromnou svatební výzdobu tvoří spousta detailů, které v konečném důsledku vytvoří dokonalý celek. Této skutečnosti jsme si vědomi, a proto nabízíme část opakovaně použitelných dekorací k zápůjčce. Důvodem není pouze snížení celkových nákladů na svatbu, ale také následná nevyužitelnost některých dekorací pro jiné účely. Náklad na zápůjčku tvoří zpravidla 30 - 50% pořizovací ceny dekorace.

 

PŮJČUJEME

Naše originální slavobrána je velice dekorativní i bez nákladných přízdob. Možnosti zdobení jsou velice variabilní - od dekorování organzou, umělými květy až po nejnákladnější aranžování řezanými květinami.
Velice oblíbenou dekorací na auto ženicha je saténově černý cylindr. Možnosti dekorace jsou různé - lze použít samostatně, pouze v kombinaci s organzou, nebo jej lze dekorovat živými či umělými květy.
Drobný detail, který ovšem oživí Vaši svatební tabuli. Stylové lucerničky na čajové svíčky jsou kovové, povrchová úprava černý lak.
Ručně kovaná srdce jsou symbolem pevného svazku, který nic nerozdělí. Materiál: surový kov bez povrchové úpravy. Velikost jednoho srdce cca 15cm, případně menší varianta cca 9cm.